Anmälda till Gubbracet 30 maj 2017!
 
729 Hassan Abdi Bidar 1969 Tolk- och översättarservice
613 Mehran Abolhassini 1985 Atlas Copco Asinus asinum fricat
643 Kenneth Abrahamsson 1981 Atlas Copco Team Holmen
605 Mikael  Adervall 1976 Atlas Copco Roadrunners
569 Andreas Adolfsson 77 Vätter Rehab Gym
781 Peter Ahlgren 1974  
557 Mirsad Ahmetagic   Schneider Electric
726 Romany Akladios 1964 Tolk- och översättarservice
1002 Anders Alexandersson 1983 Nethouse - Team Rocket
1149 Hamid Ali 1999 KFUM Örebro Friidrott
1000 Per Almkrantz 1963 Nethouse
782 Hans-Erik Alsenlid 1952 JEV Eltjänst 2
10 Heshlu Andemariam 1997 IF Start
660 Eric  Anderson 1970  
784 Jonas Andersson 1973  
629 Fredrik  Andersson 1978 Atlas Copco BUT runners
631 David Andersson 1980 Atlas Copco BUT runners
648 Stefan Andersson 1987 Atlas Copco Team Olle
786 Eric Andersson 1984 BELA Elprojekt AB
503 Fredrik Andersson 87 BillerudKorsnäs 1
507 Tobias Andersson 75 BillerudKorsnäs 1
513 Dan Andersson 65 BillerudKorsnäs 2
514 Daniel Andersson 86 BillerudKorsnäs 3
518 Roger Andersson 51 BillerudKorsnäs 3
525 Anders Andersson 68 BillerudKorsnäs 4
574 Erik Andersson 57 Euromaint Rail AB  
578 Arvid Andersson 94 Euromaint Rail AB  
551 Tomas Andersson 81 Folksam
783 Håkan Andersson 1969 LRF Konsult
1039 Ulf Andersson   Mondi
720 Mikael Andersson 1991 Structor Örebro AB
785 Matz Andersson 1965 Tools Örebro
1097 Jonathan Andersson 1993 Örebro Hockey
1118 Mantil Andersson 2001 Örebro Hockey
1127 Andreas Andersson 2002 Örebro Hockey
1042 Adam Andersson 2000 Örebro squashklubb
738 Johan Anselmius   Internationella Engelska Skolan
1056 Kari Anttila 1979 sistemanbetalarölrundan
1057 Liam Anttila 2007 sistemanbetalarölrundan
1150 Liam Anttila 2007 Sistemanbetalarölrundan
1151 Kari Anttila 1979 Sistemanbetalarölrundan
787 Mats "Äpplet" Appelros 1966  
777 Oskar  Arlebo  1977 Team Ullmax
534 Mats Arnesén   Woody Lag 1
528 Jörgen Aronsson 70 Arbetsförmedlingen
599 Thomas Aronsson 1958 Atlas Copco Borrmontörerna
571 Anders Aronsson 57 Euromaint Rail AB  
1105 Arvid  Aronsson 1998 Örebro Hockey
9 Per Arvidsson 1986 IF Start
1087 Felix Arvidsson 1999 Örebro Hockey
788 Fredrik Aspelin 1986 Team Veho Bil 2
789 Lucas Asplund 2006  
790 Mats Atterstig 1971 BELA Elprojekt AB
791 Göran Attås 1962 Team Attås
792 Daniel Attås 1987 Team Attås
793 Jakob Attås 1991 Team Attås
794 Anders Attås 1969 Team Attås
795 Gustav Attås 2004 Team Attås
796 Ludvig Attås 2002 Team Attås
797 Håkan Axelsson 1972 Team Veho Bil 2
798 Frederick Axewill 1971  
799 Roberth Axäng 1973 Nolato 1
581 Hans Backström 53 Euromaint Rail AB  
1098 Gustav Backström 1995 Örebro Hockey
800 Richard Barvehag 1985 Tools Örebro
700 Elvedin Becic 1974  
619 Ali Beg 1983 Atlas Copco Tiotusenmetersklubben
801 Fredrik Bengtsson 1989 ÅF1
526 Johan Berg 86 Arbetsförmedlingen
749 David Berg 1989 IF Start
587 Linus Bergdahl 90 Willéns Måleri AB
588 Emil Bergdahl 90 Willéns Måleri AB
802 Tobias Berglund 1995 JEV Eltjänst 2
803 Gunnar Berglund 1956 ÅF3
624 Marcus  Bergman 1972 Atlas Copco Livsnjutarna
713 Niklas Bergqvist 1983  
804 Sven Bergsten 1960 BELA Elprojekt AB
645 Henrik Bergström 1976 Atlas Copco Team Holmen
646 Erik Bergström 1976 Atlas Copco Team Holmen
1067 Dennis Bergström 1983 Team Skägg
1168 Dennis Bergström 1983 Team Skägg
516 Hans Bernström 60 BillerudKorsnäs 3
747 Tommy Birgersson Berg 2000 LIA-Skolan
1117 Douglas Birkjeland 2001 Örebro Hockey
1102 Jacob Bjerselius 1998 Örebro Hockey
746 Casper Björkefjord 1999 LIA-Skolan
805 Joakim Björkegren 1986 Nolato 3
1078 Ulf Blixt 1989 Hannaskolan
1126 Melvin Blomberg 2003 Örebro Hockey
1143 Olle Bodin 2002 Örebro Hockey
1006 Jonathan Boellke 1990 Nethouse - Team Rocket
806 Andreas Boldt 1984  
745 Arvid Boström 2000 LIA-Skolan
1107 Axel Brage 1989 Örebro Hockey
743 Fredrik Branting 1999 LIA-Skolan
1084 Petter Bratt 1999 Örebro Hockey
1115 Philip Broberg 2001 Örebro Hockey
1140 Marcus Broberg 2003 Örebro Hockey
807 Patrik Brock 1985 Nolato 1
808 Niclas Brånn 1990  
809 Rickard Byrkjeland 1970 Team Veho Bil 2
810 Benjamin Byrkjeland 1997 Team Veho Bil 2
811 Anders Byström 1976 JEV Eltjänst 1
812 Dennis Bäckman 1995 JEV Eltjänst 1
594 Oscar  Bäckström 1980 Atlas Copco Team Oscar
580 Joakim Börjesson 69 Euromaint Rail AB  
576 Ludvig Carlen 85 Euromaint Rail AB  
813 Jonas Carlsson 1973 Nolato 3
1019 Kristoffer Carlsson   PwC Lag 2
1025 Magnus Carlsson 1973 Rockrullarna
1101 Ludvig Carlsson 1997 Örebro Hockey
814 Hans-Erik Cerlsson 1957 Lag EON
723 Samer Chatila 1987 Tolk- och översättarservice
991 Daniel Chronlund 1986 Nethouse
1017 Andreas Claesson   PwC Lag 2
1052 Samuel Claesson 1977 sistemanbetalarölrundan
1155 Samuel Claesson 1977 Sistemanbetalarölrundan
511 Johan Collin 84 BillerudKorsnäs 2
996 Patrik D Johansson 1987 Nethouse
815 Simon Dahlberg 1993 Nolato 2
816 Markus Dahlberg 1996 Nolato 2
1045 Sam Dahlberg 1970 Saferoad Birsta Arboga
817 Sven Olof Dahlgren 1944  
818 Bo Danielsson 1965 BELA Elprojekt AB
586 Alexander Danielsson 91 Willéns Måleri AB
677 Mattias Danielsson 1982  
819 Rihards Darzins 1986 Lynx Multisport Team
1089 Anton Dawidsson 1999 Örebro Hockey
744 Christopher Desito 1999 LIA-Skolan
1029 Stojko Despotoski 1957 ESAB
820 Simon Diar 1978 JEV Eltjänst 2
821 Niklas Doering 1975 Bro & Väg Örebro
1054 William Dogan 1981 sistemanbetalarölrundan
1153 William Dogan 1981 Sistemanbetalarölrundan
822 Jalal Dubestani 1952 Y-Taxi Laxå
823 Oscar Edholm 1991 Nolato 1
824 Eric Edlund 1958  
504 Henrik Edlund 78 BillerudKorsnäs 1
825 Henric Edwards 1977 Headlight: Five and a half gubbe
705 Tony Ehrnström 1975  
1062 Filip Eidemar 1989  
1161 Filip Eidemar 1989 Curva Sud Verona
611 Erik Ekberg 1988 Atlas Copco Asinus asinum fricat
992 Andreas Ekberg 1972 Nethouse
509 Robert Ekblom 85 BillerudKorsnäs 2
1096 Viktor Ekbom 1989 Örebro Hockey
826 Markus Ekegren 1989 Adrecord Fast Runners
730 Anton Eklind 2005 KFUM
827 Christer Eklund 1964  
828 Daniel Eklund 1983 Bro & Väg Örebro
829 Anders Ekman 1978 LRF Konsult
719 Henrik Eknor 1983 Structor Örebro AB
1119 Elias Ekström 2001 Örebro Hockey
1049 Per Elfving 1985 Elfvings
1050 Magnus Elfving 1985 Elfvings
517 Nils Eliasson 60 BillerudKorsnäs 3
997 Ola Elmvik 1980 Nethouse
830 Jonny Elofsson 1983 Adrecord Fast Runners
733 Tommy  Elovsson 1968 NA
617 Anders Ericsson 1986 Atlas Copco Tiotusenmetersklubben
831 Anders Ericsson 1964 Nolato 3
1130 Jacob Ericsson-Jerlström 2002 Örebro Hockey
616 Ronnie Eriksson 1972 Atlas Copco Asinus asinum fricat
610 Billy Eriksson 1980 Atlas Copco Roadrunners
832 Richard Eriksson 1980 Bro & Väg Örebro
561 Marcus Eriksson 74 Etteplan Örebro
833 Marcus Eriksson 1972 Team Veho Bil
537 Mats Eriksson   Woody Lag 1
1131 Martin Eriksson 2002 Örebro Hockey
654 Bengt Eriksson 1960  
669 Daniel Eriksson 1986  
679 Robert  Eriksson 1967  
579 Örjan Erixon 64 Euromaint Rail AB  
667 Niklas  Erlandsson 1986  
708 Marvin Escobar 1970  
775 Per Evenhamre   WSP Sverige AB
834 Matz Fagerström 1960  
835 Oscar Fagerström 1988  
682 Mathias Finnström 1976  
672 Johan Flodén 1976  
1144 Melker Forsberg 2001 KFUM Örebro Friidrott
1008 Markus Forsberg 1980 KMPG AB
836 Nils A Forsman 1961  
1106 Filip Forsmark 1998 Örebro Hockey
1113 Filip Forsmark 2001 Örebro Hockey
1135 Simon Forsmark 2002 Örebro Hockey
1148 William Fransson 1996 KFUM Örebro Friidrott
837 Berny Fransson 1970 Y-Taxi Laxå
1109 Gustaf Franzen 1996 Örebro Hockey
1142 Liam Fredzell 2002 Örebro Hockey
838 Mattias Fritz 1978 Löpnumrena
558 Jona Fritzson   Schneider Electric
632 Alexander Fryxell 1988 Atlas Copco BUT runners
839 Mats Fröjdenstam 1988 LRF Konsult
840 Per Gabrielsson 1970  
709 Cesar Galindo 1977  
623 Lars Gelin 1972 Atlas Copco Livsnjutarna
607 Erik Gert 1979 Atlas Copco Roadrunners
1120 Oscar  Geschwind 2001 Örebro Hockey
1065 Placido Gonzalez 1973  
1163 Placido Gonzalez 1973  
1064 Nicolas Gonzalez hedqvist 2007  
1164 Nicolas Gonzalez hedqvist 2007  
841 Jon Gotlin 1979 Adrecord Old Boys
722 Leif Granlund 1953 Structor Örebro AB
842 Anders Granström 1979 Adrecord Old Boys
691 Christian Green 1980  
843 Gustav Grek 1982 IVO Boys
1082 Victor Groth 1999 Örebro Hockey
501 Lars Gunnarsson 61  
845 Clas Gustafsson 1988  
716 Andreas Gustafsson 1980 Grupp 08 Röd KFUM
717 Svante Gustafsson 2008 Grupp 08 Röd KFUM
1145 Jonatan Gustafsson 1999 KFUM Örebro Friidrott
844 Jörgen Gustafsson 1972 Nolato 1
1014 Kim Gustafsson   PwC Lag 1
543 Kenneth Gustafsson   Woody Lag 2
1100 Glenn Gustafsson 1998 Örebro Hockey
633 Tommy Gustavsson 1963 Atlas Copco BUT runners
718 Johan Gustavsson 1985 Structor Örebro AB
533 Anders Gustavsson 74  
846 Nur Gutale 1967  
847 Isak Gutale 2003  
1068 Christian Göransson 1979 Team Skägg
1167 Christian Göransson 1979 Team Skägg
596 Fredrik Göthlin 1983 Atlas Copco Team Oscar
848 Johan Göthlin 1985 Tools Örebro
520 Jörgen Haag 73 BillerudKorsnäs 4
849 Andreas Haasköld 1975 Nolato 2
529 Claes Hagelvik 69 Arbetsförmedlingen
552 Christer Haglund   Schneider Electric
850 Robin Hallberg 1988 Team Veho Bil 2
851 Andreas Halldén 1997  
852 Richard Halldén 1970  
766 Pontus Halldin   WSP Sverige AB
1020 Alfons Hallinger   KFUM Örebro Friidrott
765 Jacob Halvarsson   WSP Sverige AB
1058 Emil Hansen 1982 Hansen Brothers
1059 Tobias Hansen 1978 Hansen Brothers
1157 Tobias Hansen 1978 Hansen Brothers
1158 Emil Hansen 1982 Hansen Brothers
853 Mats Hansson 1983 Löpnumrena
854 Robert Hansson 1980 Löpnumrena
1028 Neil Hargreaves 1961  
855 Erik Harlén 1979 Headlight: Five and a half gubbe
683 Magnus Harmander 1976  
1111 David Harrysson 2001 Örebro Hockey
752 Mohamed Hassan 1999 IF Start
761 Tomas Hedgren   Nobina Sverige AB
523 Fredrik Hedkvist 96 BillerudKorsnäs 4
1016 David Hedlund   PwC Lag 2
676 andreas hedman 1974  
727 Jahya Heidari 1993 Tolk- och översättarservice
856 Sten Helgesson 1970  
857 Oscar Hellberg 2006  
858 William Hellberg 2006  
859 Do Hellbom 1968 ÅF2
559 Anders Hellman 67 Etteplan Örebro
993 Gustav Hellquist 1987 Nethouse
519 Niklas Hellsten 73 BillerudKorsnäs 3
860 Ola Hellström 1978 Bro & Väg Örebro
1094 Alexander Hellström 1987 Örebro Hockey
636 Jonas Henriksson 1982 Atlas Copco Innovatörer
585 Alexander Henriksson 92 Willéns Måleri AB
1011 Michael Hertin   PwC Lag 1
655 Arne Hildingsson 1966  
522 Jimmy Hilmersson 76 BillerudKorsnäs 4
1077 Calle Hjelte 1990 Hannaskolan
861 Sam Hjeren 1997 Nolato 2
862 Samir Hodberg 1969 Team Veho Bil
863 Anders Hodell 1969  
693 Gustav  Holmdahl 1983  
864 Fredrik Holmkvist 1992 ÅF1
774 André Holster Westerberg   WSP Sverige AB
1110 Samuel Hou Gustafsson 1999 Örebro Hockey
541 Gunnar Hugosson   Woody Lag 2
685 Rodney  Hundermark 1969  
865 Jonas Håkansson 1967  
598 Sai Pavan Indla 1990 Atlas Copco Team Oscar
1010 Andreas Ingberg   PwC Lag 1
748 Johan Ingjald 1987 IF Start
641 Alexander Ingvarsson 1982 Atlas Copco Team Holmen
602 Wernes Isacovic  1969 Atlas Copco Borrmontörerna
990 Daniel Isaksson 1981 Nethouse
696 Martin Jacobsson 1975  
661 Jonas Jadestig 1985  
756 Jonas Janegren 1979 IF Start
1055 Oscar Janssen 1998 sistemanbetalarölrundan
1152 Oscar Janssen 1998 Sistemanbetalarölrundan
866 Mats Jansson 1980  
737 Zlatan Jaranovic   Internationella Engelska Skolan
1099 Kalle Jellvert 1995 Örebro Hockey
867 Claes Jidemyr 1960  
868 Jonas Jireteg 1970 Adrecord Old Boys
999 Daniel Jobs 1979 Nethouse
869 Jon Joelsson 2006  
870 Magnus Johanesson 1971 Lag EON
875 Mikael Johansson 1962  
873 Nicklas Johansson 1971 Adrecord Old Boys
640 Lars Johansson 1960 Atlas Copco Innovatörer
508 Niklas Johansson 74 BillerudKorsnäs 2
524 Henrik Johansson 96 BillerudKorsnäs 4
876 Fredrik Johansson 1970 Bro & Väg Örebro
877 Roger Johansson 1965 Headlight: Five and a half gubbe
878 Henrik Johansson 1985 Headlight: Five and a half gubbe
871 Dennis Johansson 1969 Lag EON
872 Peter Johansson 1962 Lag EON
1037 Anders Johansson   Mondi
874 Magnus Johansson 1978 Nolato 3
1018 Viktor Johansson   PwC Lag 2
535 David Johansson   Woody Lag 1
1080 Lucas Johansson 2000 Örebro Hockey
1103 Anton Johansson 1999 Örebro Hockey
1114 Petter Johansson 2001 Örebro Hockey
1128 Kevin Johansson 2002 Örebro Hockey
1043 Andreas Johansson 1974 Örebro squashklubb
707 Thomas Johansson 1985  
879 Fredrik Johnsson 1977 Headlight: Five and a half gubbe
7 Fredrik  Johnsson  1975 Team Ullmax
603 Håkan Jonasson 1958 Atlas Copco Borrmontörerna
1046 Johnny Jonsson 1961 Saferoad Birsta Arboga
547 Dan  Josefsson 79 Folksam
1092 Magnus Jutman 1990 Örebro Hockey
656 Magnus Jörke 1973  
597 Janardhan Kadashettahalli 1981 Atlas Copco Team Oscar
741 Karzan Kader-Pour 2000 LIA-Skolan
779 Anders  Kallin 1975 Team Ullmax
880 Tobias "Ebbot" Kandell 1975  
881 Lars Kangedal 1971 Tools Örebro
671 Jörgen Kanto 1970  
662 Cetin Kara 1967  
1075 Ove Karasiak 1953  
883 Sven-Erik Karlsson 1966  
639 Tobias Karlsson 1979 Atlas Copco Innovatörer
650 Henric Karlsson 1970 Atlas Copco Team Olle
593 Thomas Karlsson 1985 Atlas Copco Team Oscar
1147 Jack Karlsson 1999 KFUM Örebro Friidrott
1004 Pracha Karlsson 1992 Nethouse - Team Rocket
1070 Olle Karlsson 1985 Team Skägg
1165 Olle Karlsson 1985 Team Skägg
882 Thomas Karlsson 1973 ÅF3
1137 Robin Karlsson 2002 Örebro Hockey
884 Fredrik Karmbo 1988 Team Veho Bil
885 Karl Kind 1990 ÅF1
678 Carsten Kjaer 1976  
886 Carl Kling 1996 Adrecord Fast Runners
757 Peter Klingvall   Nobina Sverige AB
887 Greger Korslid 1973 Adrecord Fast Runners
665 Joachim Kristoffersson 1970  
888 Ulf Kung 1956  
889 Benny Kvist 1981 Adrecord Fast Runners
890 Erik Källén 1985 Team Veho Bil
531 Per Källman 72 Arbetsförmedlingen
891 Jörgen Laestadius 1972  
589 Henrik Lage 93 Willéns Måleri AB
892 Elias Lager 1987  
548 John Lahdo 68 Folksam
893 Miika Lahti 1987 ÅF2
542 Martin Laius   Woody Lag 2
772 Robin Landén   WSP Sverige AB
657 Nicklas Landmark 1979  
647 Olle Landström 1987 Atlas Copco Team Olle
894 Carl-Fredrik Landälv 1982 JEV Eltjänst 1
764 Martin Larbo   WSP Sverige AB
1051 Joni Larsson 1968  
1146 Alexander Larsson 2000 KFUM Örebro Friidrott
998 Erik Larsson 1975 Nethouse
896 Christian Larsson 1982 ÅF1
895 Johan Larsson 1982 ÅF2
532 Roger Larsson 58  
666 Per  Larsson 1984  
1156 Joni Larsson 1968  
897 Tomaz Lavén 1971 Adrecord Old Boys
898 Marcus Leijonborg 1987  
899 Anders Leufstadius 1977 JEV Eltjänst 1
755 Sivert Lignell 1953 IF Start
1122 Joel Lind 2002 Örebro Hockey
900 Tobias Lindberg 1988  
1124 Alfred Lindberg 2002 Örebro Hockey
1104 Oskar Lindgren 1997 Örebro Hockey
1003 Erik Lindh 1993 Nethouse - Team Rocket
663 Ronny Lindh 1960  
538 Markus Lindström   Woody Lag 1
592 Anders Linnér 81 Willéns Måleri AB
634 Fredrik  Lundberg 1971 Atlas Copco BUT runners
687 Oskar Lundberg 1980  
651 Joakim Lundgren 1970 Atlas Copco Team Olle
566 Pontus Lundgren 91 Vätter Rehab Gym
560 Andreas Lundin 91 Etteplan Örebro
901 Markus Lundin 1974 ÅF2
902 Erik Luthman 1979 JEV Eltjänst 1
562 Michael Lönnberg 76 Etteplan Örebro
1012 Anders Löthgren   PwC Lag 1
763 Lwis Mado   Nobina Sverige AB
642 Rickard Mahrle 1974 Atlas Copco Team Holmen
505 Peshkoh Malazariyan 86 BillerudKorsnäs 1
903 Jonas Malm 1970 IVO Boys
675 Per Malm 1984  
620 Andreas Malmlöf 1973 Atlas Copco Tiotusenmetersklubben
758 Gunnar Malmqvist   Nobina Sverige AB
568 Anders Malmskär 67 Vätter Rehab Gym
515 Robert Mannfolk 77 BillerudKorsnäs 3
697 Fredrik Martinsson 1982  
904 Magnus Mattsson 1957 Nolato 2
1091 Mattias  Mattsson 1974 Örebro Hockey
694 Stefan Mauritzson 1966  
554 Henrik Medin   Schneider Electric
595 Per Meedendorp 1973 Atlas Copco Team Oscar
565 Lukas Melander 90 Vätter Rehab Gym
1027 Håkan Melin 1964 Skyllberg
994 Daniel Mella 1985 Nethouse
905 Emil Mesaros 1981 IVO Boys
906 Johan Mohlin 1974 IVO Boys
907 Kenth Mohlin 1969 LRF Konsult
908 Christer Moisanen 1975 Y-Taxi Laxå
909 Ludvig Molinder 2003  
1047 Magnus Morenga 1990 Saferoad Birsta Arboga
910 Sakari Muhonen 1966 Nolato 1
911 Karl Muhonen 1995 Nolato 3
590 Jonas Murstam 95 Willéns Måleri AB
1141 Edwin Mustafic 2003 Örebro Hockey
912 Henrik Mustonen 1985 Y-Taxi Laxå
913 kim munyiri mwangi 1977 runnagården
544 Per Myllyniemi   Woody Lag 2
1015 Sebastian Månsson   PwC Lag 1
1060 Göthe Mårtensson 1969  
1160 Göthe Mårtensson 1969 Kumlaanstaltens Kamratförening
914 Thomas Möller 1945  
915 Jakob Naredi 1985 Adrecord Old Boys
916 Jonas Nauclér 1983 BELA Elprojekt AB
724 Ali Neghabat 1976 Tolk- och översättarservice
698 Sandeep  Negi 1977  
1123 Dennis  Nielsen 2002 Örebro Hockey
917 Mats Nilsson 1963  
4 Jakob Nilsson 84 Arbetsförmedlingen
584 Sven Nilsson 58 Euromaint Rail AB  
919 Christian Nilsson 1977 Team Microdata
918 Kalle Nilsson 1954 Y-Taxi Laxå
1079 Patrik Nilvér 1983 Hannaskolan
563 Alexander Norberg 86 Etteplan Örebro
920 Tobias Nordell 1976  
921 Fredrik Nordin 1984 JEV Eltjänst 2
1001 Johan Nordin 1985 Nethouse - Team Rocket
922 Alfred Nordkvist 1993 Team Microdata
923 Anders Nordkvist 1964 Team Microdata
924 Lars Nordlander 1967 ÅF3
1063 Karl-Martin Nordling 1977  
644 Fredrik Nordling 1966 Atlas Copco Team Holmen
1162 Karl-Martin Nordling 1977 IF Göta Karlstad
925 Erik Nordström 1987  
1112 Erik Noren 2001 Örebro Hockey
988 Sebastian Norlander 2007 KFUM Örebro Friidrott
627 Kent  Norman 1964 Atlas Copco Livsnjutarna
614 Jonas Norström 1977 Atlas Copco Asinus asinum fricat
762 Hussen  Nur Mohamud   Nobina Sverige AB
652 Erik Nygård 1976 Atlas Copco Team Olle
754 Edwin Nylander 2001 IF Start
926 Fredrik Nyström 1988  
638 Lennart Nyström 1961 Atlas Copco Innovatörer
927 Johan Nyström 1989 Team Veho Bil 2
928 Tobias Nässén 1987  
1031 Markus Ockborn 1965 ESAB
573 Håkan Odelsten 69 Euromaint Rail AB  
1133 Carl Odenius Lindborg 2002 Örebro Hockey
929 Michel Oesten 1974  
930 Christian Ohlsson 1978 JEV Eltjänst 1
575 Jan Olgemar 56 Euromaint Rail AB  
931 Tord Olsson 1956 Lag EON
932 Calle Olsson 1985 Tools Örebro
681 Jan Olsson 1968  
933 Jonas Orrvik 1980  
1136 Milton Oscarson 2002 Örebro Hockey
699 Serge Ouellette 1980  
1038 Andrew Pailing   Mondi
934 Esa Palmdal 1959 Y-Taxi Laxå
668 Lukas Palovsky 1979  
635 Jozsef Pap 1979 Atlas Copco Innovatörer
736 Timothy Parcel   Internationella Engelska Skolan
935 Bengt Parkedal 1963 ÅF3
936 anders parkow 1972  
680 Douglas Perez 1960  
704 Douglas  Perez  1960  
770 Mats Person   WSP Sverige AB
1032 Håkan Persson 1962 ESAB
937 Thomas Persson 1967 IVO Boys
540 Andreas Persson   Woody Lag 2
688 Andreas  Persson 1972  
711 Andreas Persson 1988  
1021 Adam Persson 1994  
1040 Marthin Persson 1979  
670 Jesper Petersson 1986  
1026 Valentin Petruc 1964 Rockrullarna
600 Joakim Pettersson 1987 Atlas Copco Borrmontörerna
608 Jonas  Pettersson 1973 Atlas Copco Roadrunners
618 Robert Pettersson 1981 Atlas Copco Tiotusenmetersklubben
938 Herman Pettersson 1978 IVO Boys
1044 Ola Pettersson 1976 Saferoad Birsta Arboga
939 Morgan Pettersson 1967 Team Microdata
545 Jan-Erik Pettersson   Woody Lag 2
1083 Lukas Pilö 1999 Örebro Hockey
1116 Theo Pistek 2001 Örebro Hockey
622 Rammohan Premachandran 1984 Atlas Copco Tiotusenmetersklubben
653 Dennis Pribisalic 1985  
555 Johnny Qvick   Schneider Electric
1053 Tobias Ragnarsson 1980 sistemanbetalarölrundan
1154 Tobias Ragnarsson 1980 Sistemanbetalarölrundan
940 Marco Raisanen 1976 Team Veho Bil
710 Jorge Ramirez 1975  
1069 Peter Ranki 1980 Team Skägg
1166 Peter Ranki 1980 Team Skägg
941 Andreas Rapp 1985 Nolato 1
658 Villem Raudsepp 1980  
942 Gad Regius 1973 ÅF3
943 Fredrik Reinholdsson 1988 ÅF2
1033 Tomas Risberg 1968 ESAB
701 Aleksandr Rjabusenko 1952  
506 Stig-Åke Robertsson 60 BillerudKorsnäs 1
944 Roland Rohde 1948  
546 Mikael Romell 75 Folksam
649 Henrik Ronquist 1964 Atlas Copco Team Olle
527 Johan Roos 79 Arbetsförmedlingen
945 Per-Olof Rosén 1974 Headlight: Five and a half gubbe
768 Erik Rosén   WSP Sverige AB
1024 Andreas Rosenberg 1974 Supporterklubben Änglarna
1022 Anton Rosenberg 2004 Supporterklubben Änglarna Göteborg 
1023 Adam Rosenberg 2000 Supporterklubben Änglarna Göteborg 
684 Patrik Roth 1969  
946 Patrik Rung 1979 Team Veho Bil
553 Mikael Rydberg   Schneider Electric
1076 Hannes Ryding 1987  
621 Mahdi  Saadati 1982 Atlas Copco Tiotusenmetersklubben
947 Stefan Sager 1977  
715 Jan Sahlén 1983  
948 Mikael Sahlin 1960  
771 Thobias Sahlin   WSP Sverige AB
606 Joseph Saliba 1968 Atlas Copco Roadrunners
742 André Sandblom 1991 LIA-Skolan
539 Samuel Sandelin   Woody Lag 1
949 Kent Sandin 1965 Bro & Väg Örebro
591 Anders Sandström 96 Willéns Måleri AB
703 Wesley Santos 1978  
1048 Tobias Sarebro 1980 Saferoad Birsta Arboga
950 Håkan Schörling 1956 LRF Konsult
773 Gabriel Sebastian Reques   WSP Sverige AB
570 Erik Segelberg 84 Vätter Rehab Gym
1090 Marcus Seidl 1998 Örebro Hockey
1081 Maksim Semjonov 2000 Örebro Hockey
951 ragnar sethson 1970  
776 Hugo Sethson    KFUM Örebro Friidrott
686 Jarl  Simonsson 1957  
728 Mustaf Siyaad Cali 1966 Tolk- och översättarservice
759 Johannes Sjöberg   Nobina Sverige AB
2 Per Sjögren 1979 KFUM Örebro Friidrott
706 Oskar  Sjöholm 1984  
692 Jonas Skagerlund 1977  
1035 Pierre Skarp   Mondi
952 Elias Skoglund 2002  
512 Björn Skoglund 69 BillerudKorsnäs 2
1086 Oskar Skymning 2000 Örebro Hockey
953 Jan Slomski 1960  
954 Erik Slomski 1961  
1074 Christoffer Smed 1990  
577 Henrik  Smedberg 74 Euromaint Rail AB  
739 Adam Smith   Internationella Engelska Skolan
955 Samuel Snickars 1983 Löpnumrena
1138 Wille Sonnerstedt 2002 Örebro Hockey
735 Peter Sparrow   Internationella Engelska Skolan
582 Erik Spjut 59 Euromaint Rail AB  
1121 Viktor  Stark 2000 Örebro Hockey
1036 Oliver Stefansson   Mondi
767 Anders Stenqvist   WSP Sverige AB
1129 Rasmus Stenström 2003 Örebro Hockey
1134 Max Stigell 2002 Örebro Hockey
956 Claes Stråle 1976 ÅF3
659 Roger Ström 1967  
674 Ulf  Ström 1961  
549 Magnus Strömberg 79 Folksam
673 Sudhir Swarnkar 1982  
760 Daniel Svensk   Nobina Sverige AB
958 Nicklas Svensson 1990  
959 Jakob Svensson 1976 Adrecord Fast Runners
625 Fredrik Svensson 1976 Atlas Copco Livsnjutarna
628 Håkan Svensson 1962 Atlas Copco Livsnjutarna
1030 Bertil Svensson 1965 ESAB
564 Mattias Svensson 82 Etteplan Örebro
1041 Erik Svensson 1984 Karlslunds IF SF
957 Roger Svensson 1974 Tools Örebro
1073 Lennart Svärd 1953  
960 Sten-Åke Särnholm 1964  
961 Rasmus Södergren 2000  
962 Stephan Söderholm 1986  
1061 John Söderström 1976  
1159 John Söderström 1976 Kumlaanstaltens Kamratförening
769 Mattias Talonen-Torstensson   WSP Sverige AB
1072 Anton Tano 1993  
630 Mohammad Tavakol 1982 Atlas Copco BUT runners
626 morgan Tavelin 1980 Atlas Copco Livsnjutarna
536 Jukka Teerikoski   Woody Lag 1
753 Saare Tekle 1998 IF Start
963 Anton Thide 1990 ÅF2
702 Robert Thor 1970  
1139 Oskar Thorén 2002 Örebro Hockey
1132 Hugo Throsandher 2002 Örebro Hockey
964 Per-Ola Thuresson 1986 Nolato 2
965 Göran Titus 1967 LRF Konsult
695 Frederik Tivemark 1965  
510 Kaj Tolonen 73 BillerudKorsnäs 2
521 Esko Tolonen 53 BillerudKorsnäs 4
664 Andreas Torebring 1978  
1013 Mattias Torpfeldt   PwC Lag 1
690 Torkel Trampe 1974  
502 Tony Tran 87 BillerudKorsnäs 1
966 Jesper Tsuranov 2003  
967 Viktor Tsuranov 2006  
968 Aleksandr Tsuranov 1971  
601 Roger Törnqvist 1970 Atlas Copco Borrmontörerna
740 Adam Törnqvist 1997 LIA-Skolan
689 Johan Ung 1974  
1088 Jacob Wahlberg 1999 Örebro Hockey
1007 Jim Wahlström 1986 KMPG AB
556 Mattias Wahman   Schneider Electric
989 Andreas Waineby   Förvaltningen för funktionshindrade
604 Peter Wallin 1954 Atlas Copco Borrmontörerna
732 Alexander  Walltin 1995 NA
1066 David van Doorn 1983 Team Skägg
1169 David van Doorn 1983 Team Skägg
1095 Tom  Wandell 1987 Örebro Hockey
969 Andreas Wéden 1975 Transportstyrelsen
1093 Marcus Weinstock 1984 Örebro Hockey
1125 Rasmus Welin 2002 Örebro Hockey
970 Anders Vennergrund 1982 Team Microdata
971 Johan Wennerlund 1974  
615 Peter Wennerlund 1978 Atlas Copco Asinus asinum fricat
734 Bert-Ola  Werner 1976 NA
721 Ola Westman 1971 Structor Örebro AB
972 Mats Wickholm 1956  
1034 Per Widell   Mondi
995 David Widerström 1985 Nethouse
973 Peter Widlund 1958 Lag EON
1005 John Vigersten 1991 Nethouse - Team Rocket
974 John-Eric Vikholm 1977 JEV Eltjänst 2
1108 Johan Wiklander 1981 Örebro Hockey
1071 Jonas Wiklund 1979  
1170 Jonas Wiklund 1979  
975 Mattias Wikström 1973 Löpnumrena
567 Mathias Wiktorsson 82 Vätter Rehab Gym
714 Mats  Wilén 1971  
731 Andreas  Wilhelmsson 1989 NA
976 Gabriel Wilund 1984 ÅF1
977 Jonas Wing 1964 Lag EON
978 Kristian Winge 1968  
979 Mikael Winkler 1980 Löpnumrena
980 Johan Wirén 1970  
583 Lars Wounsch 57 Euromaint Rail AB  
981 Jacob Wändin 1988 ÅF1
725 Ahmed  Yasin 1984 Tolk- och översättarservice
550 Andreas Yttermalm 71 Folksam
982 Lennart Åberg 1954 BELA Elprojekt AB
983 Pelle Åkerberg 1977 Nolato 3
612 Robert Åkesson 1981 Atlas Copco Asinus asinum fricat
1009 Tobias Åkesson 1993 KMPG AB
1085 Linus Öberg 2000 Örebro Hockey
572 Tord Öhman 63 Euromaint Rail AB  
609 Viktor  Öhrn 1984 Atlas Copco Roadrunners
637 Nicklas Örjas 1973 Atlas Copco Innovatörer
712 Berne  Örnéus 1961  
780 Erik  Österlund 1983 Team Ullmax
984 Patrik Östling 1971 JEV Eltjänst 2
985 Hampus Östring 2008  
986 Alexander Östring 1973  
987 Magnus Öunapuu 1970  
    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 
 
Sponsorer och samarbetspartners:
 
Våra arrangemang:
Vi samarbetar med